Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kocam bana evlilik teklif etmedi 3f9f2cab2e6a
Dil Seçeneği
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Web Sitemize Nereden Ulaştınız?
 Arama motorlarından
 Arkadaşımdan
 Diğer sitelerden
 Facebook'tan
Sonuçları Gör
En son konular
» Ezel 3. Bölüm İndir
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimePtsi Haz. 25 2012, 15:47 tarafından pitbull38

» son oyun
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 21:08 tarafından adanali

» Ezel - Dijital Çizim
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:59 tarafından Cem

» Kerpeten Ali - Dijital Çizim
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:56 tarafından Cem

» gercek ezelciler (intikam)
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeSalı Nis. 19 2011, 13:07 tarafından intikam

» ViKiNGLER DiYARI Online MMO Bedava Viking Oyunu
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeCuma Ocak 28 2011, 17:10 tarafından zeFF

» Dentinho Fenerbahçe'de!
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:05 tarafından tugay-fener

» Moderatör Olmak istiyorum...
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:02 tarafından tugay-fener

» Cansu Dere ile Röportaj
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:54 tarafından tugay-fener

» Kenan İmirzalıoğlu'na Benzemek Avantaj mı?
Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:52 tarafından tugay-fener

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En bakılan konular
EZEL kamera arkası görüntüleri
Ezel 1. Bölüm İndir
Moderatör Olmak istiyorum...
Fenerbahçe marşları---sözleri
Yeni nesil Türkçe'yi böyle konuşuyor
Sedef Avcı fotoğrafları
Akrostiş şiirler
Kenan İmirzalıoğlu'nun beğendiği kadın tipi
Ezel Dizisi Yönetmeni
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha
IP Adresiniz
ip-numaram.com IP adresi
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 120 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 17:28 tarihinde online oldu.
İletişim

Kocam bana evlilik teklif etmedi

2 posters
YazarMesaj
~TriP~CoLiC~
Moderator
Moderator
~TriP~CoLiC~

Saygınlık : 14
İş/Hobiler : Öğrenci

Kocam bana evlilik teklif etmedi Empty
MesajKonu: Kocam bana evlilik teklif etmedi   Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimePaz Ara. 27 2009, 23:58

“Ezel” dizisinin güzel oyuncusu Sedef Avcı, yorucu çekim temposundan şikayetçi değil. Bu temponun evliliğini olumlu yönde etkilediğini söyleyen Avcı, D-Smart’a verdiği röportajda “Ben çalıştığım zaman mutlu oluyorum. İş yoğunluğum, özel hayatıma artı olarak yansıyor” dedi.

* Öncelikle “Ezel” dizisinde canlandırdığınız Bahar karakterinden biraz bahseder misiniz?

- Tüm çocukluğu hastalıkla geçen bir kız Bahar... Ablasının onu yurtdışında tedavi ettirmek için kendi başına ne belalar açtığından habersiz. Herkes tedavisinin sonuçlandığını zannederken hastalığı yeniden nüksediyor.

* Sizinki nasıl bir çocukluktu peki?

- Sessiz sakin bir çocuktum. Fakat Bahar’ın fütursuz rahatlığı bende yoktu. Bahar için “hayatım boyunca imrendiğim insan tipi” diyebilirim!

* Aslında siz de dışarıdan gayet sakin görünüyorsunuz.

- Öyle görünüyor fakat kimse kimsenin içindekileri bilemez. Çalışmayı çok sevdiğim için boş kaldığım anda nereye saldıracağımı şaşırıyorum. Mesela şu anda mutluyum, stres yok. (Gülüyor)

KENDİMİ OYUNCULUKTA İSPATLAMAK İSTİYORUM

* “Ezel” dizisine nasıl dahil oldunuz?

- Ay Yapım, daha önce çalıştığım bir şirketti. Dizi için bir sene önce anlaşmıştık.

* Oyunculukta başarıyı yakalamanın sırrı nedir sizce?

- Bir kere bu işte sürekli kendinizi geliştirmeniz gerek. Ben, konservatuvar mezunu olmadığım için bu konuya daha da ağırlık veriyorum. Kendimi ispatlamak istiyorum.

EŞİM BANA EVLENME TEKLİFİ ETMEDİ

* “Sınır” kelimesi size ne çağrıştırıyor?

- Kendi sınırlarımı kendim belirlerim. Daha doğrusu kimse bana sınır çizemez!

* Eşiniz Kıvanç Kasabalı evlenme teklif ettiğinde, aklınızdan hiç reddetmek geçti mi?

- Eşim bana evlenme teklif etmedi ki... Uzun bir beraberlik dönemimiz olduğu için her şey kendiliğinden gelişti.

* Şu anki iş temponuzu o nasıl karşılıyor?

- Ben çalıştığım zaman mutlu bir insan oluyorum. Dolayısıyla iş yoğunluğum, özel hayatıma artı olarak yansıyor.

BALE MECBUREN VAZGEÇTİĞİM HAYALİMDİR

* Hayatınızın hangi alanına girilirse “dur” dersiniz?

- Ailem konusunda çok hassasım...

* İş ve aşk dışına çıkarsak, sizi heyecanlandıran başka neler var?

- Çocukluğumda sekiz sene bale yaptım. Kemik yapımdan dolayı 12 yaşımda bıraktım. Bale, mecburen bir kenarda kalan hayalimdir.
Eagle
Administrator
Administrator
Eagle

Saygınlık : 18
İş/Hobiler : Web ve Logo Tasarımı

MesajKonu: Geri: Kocam bana evlilik teklif etmedi   Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimePtsi Ara. 28 2009, 00:05

güzel yazı dizisi sağol Smile
~TriP~CoLiC~
Moderator
Moderator
~TriP~CoLiC~

Saygınlık : 14
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Kocam bana evlilik teklif etmedi   Kocam bana evlilik teklif etmedi Icon_minitimePtsi Ara. 28 2009, 00:13

Smile Smile Smile

Kocam bana evlilik teklif etmedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evlilik Dialogları...
» Henüz evlilik yok
» Ercan Demirel Elveda Deme Bana
» Bana, yemeğin suyuna ekmek banar gibi oynuyorsun diyorlar