Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! 3f9f2cab2e6a
Dil Seçeneği
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Web Sitemize Nereden Ulaştınız?
 Arama motorlarından
 Arkadaşımdan
 Diğer sitelerden
 Facebook'tan
Sonuçları Gör
En son konular
» Ezel 3. Bölüm İndir
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimePtsi Haz. 25 2012, 15:47 tarafından pitbull38

» son oyun
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 21:08 tarafından adanali

» Ezel - Dijital Çizim
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:59 tarafından Cem

» Kerpeten Ali - Dijital Çizim
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:56 tarafından Cem

» gercek ezelciler (intikam)
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeSalı Nis. 19 2011, 13:07 tarafından intikam

» ViKiNGLER DiYARI Online MMO Bedava Viking Oyunu
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeCuma Ocak 28 2011, 17:10 tarafından zeFF

» Dentinho Fenerbahçe'de!
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:05 tarafından tugay-fener

» Moderatör Olmak istiyorum...
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:02 tarafından tugay-fener

» Cansu Dere ile Röportaj
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:54 tarafından tugay-fener

» Kenan İmirzalıoğlu'na Benzemek Avantaj mı?
Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:52 tarafından tugay-fener

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En bakılan konular
EZEL kamera arkası görüntüleri
Ezel 1. Bölüm İndir
Moderatör Olmak istiyorum...
Fenerbahçe marşları---sözleri
Yeni nesil Türkçe'yi böyle konuşuyor
Sedef Avcı fotoğrafları
Akrostiş şiirler
Kenan İmirzalıoğlu'nun beğendiği kadın tipi
Ezel Dizisi Yönetmeni
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha
IP Adresiniz
ip-numaram.com IP adresi
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 120 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 17:28 tarihinde online oldu.
İletişim

Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı!

2 posters
YazarMesaj
Eagle
Administrator
Administrator
Eagle

Saygınlık : 18
İş/Hobiler : Web ve Logo Tasarımı

Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Empty
MesajKonu: Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı!   Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeSalı Şub. 09 2010, 12:46

Show TV'de izleyicisiyle tanışan Ezel dizisinin, atv'ye geçmesini etik bulmadığını söyleyen ünlü televizyoncu, bu görüşünün gerekçelerini şöyle anlattı:

"Birincisi Ezel’in ayrılmasını etik olarak yanlış buluyorum. Her insan bir şekilde belli kanallara projeler yapabilir. Fakat herhangi bir yapımcının bir projeyi ortasındayken başka bir kanala götürmesini ben çok doğru bir hareket olarak görmüyorum. Bunun en önemli sebebi bir kere o projeyi destekleyen doğuran Show TV’dir.

how TV ortalama 20 tane dizi batırmıştır, yirmi birincisi tutmuştur. Ve Show TV’nin Ezel’i orada tutmasını böyle güle oynaya karşılamayalım. 20 tane dizi de denenmiş, buraya çok ciddi paralar verilmiş, Ezel de başarılı olmuş. Ezel’in başarılı olması da Show TV’nin desteklemesi, koyduğu gün… Bugün dizilerin başarısında bunların çok önemli payı var."

Gün seçiminin çok önemli olduğunu vurgulayan Ilıcalı, dizilerin çok izlenilebilirlik oranlarının tanıtım ve reklamlara da bağlı olduğunu belirtti.

"Ezel için Show TV çok özverili davrandı. Maddi konulara gelince her insanın her yerden alacağı olabilir." diyen Ilıcalı, para sıkıntısından dolayı kanal değiştirdiği söylenilen dizi ekibine bakın neler söyledi:

"Show TV’nin belli derecede ödeme geciktirdiği doğrudur fakat sonuçta parasını öder. Kimse “Show TV’den paramı alamadım” diye çıkmamıştır. Ezel’i yapan arkadaşlar, unutmayalım ki iki sene evvel de bir dizileri vardı Show TV’de, Dudaktan Kalbe diye. Onun da ödemesini geç alıyorlardı. Fakat o dizi iş yapmıyordu. O zaman, iş yapmıyorken Show TV o diziyi hep destekledi. 10 sharelerde giden diziyi Show TV bir şekilde orada direndi ve tuttu. Zarar etmelerine rağmen Show TV Dudaktan Kalbe’yi destekledi ve orada tuttu. Ama onun da parasını geç alıyorlardı. Dudaktan Kalbe kötü gidiyor, paranızı geç alıyorsunuz hiç sorun yok. Ezel çok iyi gidiyor, paranızı geç alıyorsunuz “Ben o zaman başka kanala gideyim.” Ben çok yanlış buluyorum açıkçası. O yüzden bana göre bir hareket tarzı değil."
~TriP~CoLiC~
Moderator
Moderator
~TriP~CoLiC~

Saygınlık : 14
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı!   Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeSalı Şub. 09 2010, 22:10

Bence Acun çok iyi söylemiş. Aynen fikrine katılıyorum ve eminim ki benim gibi de bu fikre katılanlar çoktur
Eagle
Administrator
Administrator
Eagle

Saygınlık : 18
İş/Hobiler : Web ve Logo Tasarımı

MesajKonu: Geri: Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı!   Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı! Icon_minitimeSalı Şub. 09 2010, 22:12

bence de haklı Acun

Ezel'in kanal değiştirmesi Acun'u kızdırdı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ezelin 3. bölümündeki o muhteşem sözler