Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha 3f9f2cab2e6a
Dil Seçeneği
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Web Sitemize Nereden Ulaştınız?
 Arama motorlarından
 Arkadaşımdan
 Diğer sitelerden
 Facebook'tan
Sonuçları Gör
En son konular
» Ezel 3. Bölüm İndir
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimePtsi Haz. 25 2012, 15:47 tarafından pitbull38

» son oyun
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 21:08 tarafından adanali

» Ezel - Dijital Çizim
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:59 tarafından Cem

» Kerpeten Ali - Dijital Çizim
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:56 tarafından Cem

» gercek ezelciler (intikam)
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeSalı Nis. 19 2011, 13:07 tarafından intikam

» ViKiNGLER DiYARI Online MMO Bedava Viking Oyunu
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeCuma Ocak 28 2011, 17:10 tarafından zeFF

» Dentinho Fenerbahçe'de!
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:05 tarafından tugay-fener

» Moderatör Olmak istiyorum...
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:02 tarafından tugay-fener

» Cansu Dere ile Röportaj
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:54 tarafından tugay-fener

» Kenan İmirzalıoğlu'na Benzemek Avantaj mı?
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:52 tarafından tugay-fener

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
En bakılan konular
EZEL kamera arkası görüntüleri
Ezel 1. Bölüm İndir
Moderatör Olmak istiyorum...
Fenerbahçe marşları---sözleri
Yeni nesil Türkçe'yi böyle konuşuyor
Sedef Avcı fotoğrafları
Akrostiş şiirler
Kenan İmirzalıoğlu'nun beğendiği kadın tipi
Ezel Dizisi Yönetmeni
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha
IP Adresiniz
ip-numaram.com IP adresi
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 120 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 17:28 tarihinde online oldu.
İletişim

4 posters
YazarMesaj
Eagle
Administrator
Administrator
Eagle

Saygınlık : 18
İş/Hobiler : Web ve Logo Tasarımı

Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Empty
MesajKonu: Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha   Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimeC.tesi Kas. 07 2009, 13:06

- İTÜ Matematik’te okuyan bir gençtiniz. Sonra ‘Dünyanın en iyi erkek modeli’ seçildiniz. Şimdi ise aranılan bir oyuncusunuz. Hiç bu noktayı hayal edebiliyor muydunuz?

Benim çocukluğum Ankara’nın bir köyünde geçti. Babam sanat okulu mezunuydu ama çifçilikle uğraşıyordu. Bana hep, ‘Okumalısın. Bir gün gelecek bu köy sana dar gelecek’ derdi.

- Şu an her şey hayal gibi mi geliyor size?

Çok çabuk alışıyorsun. Mesela ‘Deliyürek’ dizisine ilk başladığımızda, dizi çok iyi reyting almıyordu. Taksiye bindiğim zaman taksici beni tanıyacak mı diye beklerdim. Bu kendi egonla alakalı bir şey değil. Sadece dizi izleniyor mu, takip ediliyor mu diye merak ediyordum.

Sonra bir gün kırmızı ışıkta durduğum da Roman bir arkadaş bana bir gül uzattı ve ‘Ben dizinizi çok seviyorum. Bu gülü size hediye etmek istiyorum’ dedi. Şimdi ne yazık ki o eski heyecan kalmadı. Her şey normal geliyor.

- Bu, ‘Bir şey oldum’ duygusundan da kaynaklanıyor olabilir mi?

Hayır, bu ‘Ben bir şey oldum’ demek değil. Sadece insanın hemen bir şeye alışan, adapte olan tarafı.

POPÜLERLİK DIŞINDA BİR ŞEYLER VAR BENDE

- ‘Deliyürek’ hayatınızın dönüm noktası oldu...

Yüreğimin sesini dinleyerek dört projeyi geri çevirdim. Üstelik bir sigara parasını hesap ettiğim bir dönemdi. Ama hiçbir işi kabul etmeyerek sekiz ay ‘Deliyürek’i bekledim. Üstelik bu diziden, diğer projelerden alacağımdan daha az para almama rağmen.

Senaryosu hoşuma gitmişti. Hayatında hiç senaryo okumamış bir adam olarak yani seyirci gözüyle bu işe baktığım için, tutacağını hissetmiştim.

- Size baktığım zaman hala Miroğlu’dan bir şeyler görüyor gibiyim...

İtiraf etmeliyim ki bu konuda şöyle bir tehlike atlattım. Çok göz önünde olmamak, gözlem altında olmamak, yanlış haberlerle gündeme gelmemek için kendimi geri çekip, kapalı tuttum. Dolayısıyla insanlar çok fazla Kenan İmirzalıoğlu’nu tanıyamadı...

- İddialı olmakta bir sakınca yok.

Yaptığım işler ortada ve fena da yapmadığımı düşünüyorum. Eğer ki ben sadece popüler bir adam olsaydım, Uğur Yücel benimle çalışmazdı. Ben de popülerliğin dışında bir şeyler gördü ki, diziden sonra sinema filminde de benimle çalışmak istedi.

DİZİDEKİ GİBİ SİNİRLİ BAK ABİ DİYORLAR

- Dışarı çıktığınız zaman Miroğlu öldü mü, yaşıyor mu?

Hayır hala ölmedi. Ben bu konuda biraz halkı da eleştireceğim.

Sokakta insanlarla karşılaşıyorsun, seninle resim çektirmek istiyorlar, ‘Abi gülme ya. Dizideki gibi sert, sinirli baksana’ diyor. Hadi onların gönlü olsun diyorsun, bakışın değişiyor. Sonra Kenan olarak günlük hayatın içinde bir şeye kızdığın zaman da ‘Bak kendini rolüne kaptırmış’ diyorlar. Bu nasıl bir çelişki anlayamıyorum.

Baktım kendim gibi olamıyorum, 1,5 ay Amerika’ya gittim, orada yaşadım.

- Özgürlükler ülkesinde ne kadar özgür olabildiniz, neler yaptınız?

Amerika’ya gittiğim ilk hafta, bir gün önümde bir zenci yürüyor. Adam sallana sallana, dans eder gibi yürüyor. Ben de nasıl olsa kimse yok, diye onu taklit ederek yürümeye başladım. Birkaç dakika sonra arkadan ‘Kenan Bey’ diye bir ses geldi.

Baktım, bir Türk kızı. Konuştuk... Sonra o genç kızla sanki İstanbul’daymış gibi cool bir şekilde konuştuğumu farkettim. Ve kendi kendime, ‘Ya sen ne yapıyorsun Kenan’ dedim. Ve o an sert Miroğlu durumundan sıyrılmam gerektiğini anladım. Ondan sonra market içinde arabanın üzerine binerek dolaşmaya falan başladım.

HÜLYA HANIMA JÖN OLACAK YAŞTA DEĞİLİM

- Hülya Avşar, ‘Türkiye’de jön yok’ diyor...

Hülya Hanım arada bir ortaya bir şey atar... Şimdi bu konu benim problemim değil. Çünkü Hülya Hanım’a jön olacak yaşta değilim.

Hülya Avşar’a aramızdaki yaş farkından dolayı jön olacak kişi de ben değilim. Çünkü 30 yaşındayım. Dolayısıyla bu tartışma beni ilgilendirmiyor...

- Bu arada sizi, ‘Tek rolün adamı’ gibi değerlendirenler de var.

Bu konuda çok erken konuşuluyor. Deliyürek’te oynarken doğal olarak tek tip bir adamı canlandırmak zorundaydım. Çünkü Miroğlu öyle bir adamdı. Onu başka nasıl canlandırabilirdim ki? Bir şeyler yapılacak bunu hep beraber göreceğiz.

- Herhalde size duygusal, romantik bir adamı yakıştıramıyorlar!

Niye! Daha bir aşk filminde oynamamışken, böyle bir tespitte bulunmak ne kadar doğru? Acele etmeyin. Ben bir anda her rolü oynayamam ki! Acaba nasıl bir karakteri canlandırırsam, insanların ‘Tek tip Kenan’ düşüncesi kırılır, onu da bilmiyorum.

Eğer ben Miroğlu’nda bu kadar inandırıcı olmasaydım, hiçbirinizin böyle bir sıkıntısı olmayacaktı. İyi oynamasaydım, ‘Zaten o beceremez ki’ durumu ortaya çıkacaktı.

Evet kendimi hep kapalı tuttuğum için böyle algılandım. Zamanı ve yeri geldiği zaman tabii ki insanlara esprili tarafımı da göstereceğim.

Uğur Ağabey bana, ‘İkimiz komedi yaparsak çok süper olur’ diyor.

’YAZI-TURA’ BU TOPRAĞIN SESİ

- Önce Osman Sınav, şimdi de Uğur Yücel’le yolunuza devam ediyorsunuz.

Osman Sınav en iyi dostlarımdan biridir ve kendisiyle yakında bir projemiz olacak zaten. Uğur Yücel ile dizideki usta- çırak durumu, günlük hayatta da devam ediyor.

- Bir araya gelmenizin hikayesini anlatır mısınız?

İki yıl önce bir gazetede Uğur Ağabey’in ilk sinema filmini çekeceğini okudum. Ve o an, ‘Şu filmde olsam ne güzel olur’ diye düşündüm. Sonra da, ‘Dur oğlum, daha zamanı var’ dedim...

Günlerden bir gün Uğur Ağabey beni aradı ve dizi film için görüşmek istediğini söyledi. Bana, ‘Oynar mısın?’ dedi. Ben de ona, ‘Eğer sen oynarsan oynarım’ dedim. Yani biraz benim zorlamamla dizide oynadı. Hala bana, ‘Bu iş senin kazığındır’ der.

- Canlandırdığınız karakter yani Cevher nasıl biri?

Cevher Güneydoğu’da askerliğini yapmış ve ruhu çok zedelenmiş birisi. Memleketinden kalkıyor, İstanbul’a geliyor. Ve burada kendine bir hayat kurmaya çalışıyor. Dışarıdan baktığınız zaman sert görünen bir adam ama aslında çocuk ruhlu.

Yani aslında sert olan Cevher değil, hayat Cevher’e karşı çok sert. Dokunaklı bir karakter. Bazen adama bak neler yapıyor, diyorsunuz ve ürküyorsun, bazen de kucağına alıp sevmek istiyorsunuz.

- ‘Yazı-Tura’ için neler söylersiniz?

Birileri bu filmi çok sevebilir, birileri de sevmeyebilir. Dolayısıyla Yazı-Tura’nın arada bir seyircisi olmayacak. Ya çok sevilecek ya da ‘Bana göre değil’ denilecek. Gişe yapar mı bilmiyorum. Çünkü kesinlikle gişe için yapılmış bir film değil.

Alıntıdır
eZeLFaN
Seviye 1
Seviye 1
eZeLFaN

Saygınlık : 2

MesajKonu: Geri: Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha   Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimePaz Ara. 06 2009, 19:56

eLLeriNe emeGine saGLikk...
Eagle
Administrator
Administrator
Eagle

Saygınlık : 18
İş/Hobiler : Web ve Logo Tasarımı

MesajKonu: Geri: Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha   Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimePaz Ara. 06 2009, 19:59

teşekkürler Smile
eZeLFaN
Seviye 1
Seviye 1
eZeLFaN

Saygınlık : 2

MesajKonu: Geri: Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha   Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimePaz Ara. 06 2009, 20:01

ben teSeKKur ederim...
~TriP~CoLiC~
Moderator
Moderator
~TriP~CoLiC~

Saygınlık : 14
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha   Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimePaz Ara. 06 2009, 23:03

Teşekkürler
tuqbamm
Seviye 3
Seviye 3
tuqbamm

Saygınlık : 0

MesajKonu: Geri: Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha   Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha Icon_minitimePerş. Ocak 28 2010, 14:43

tskr..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kenan İmirzalioğlu: "Pişti Bile Bilmem"
» Kenan İmirzalıoğlu'nun beğendiği kadın tipi
» Kenan İmirzalıoğlu, tam bin 230 habere konu oldu.
» Kenan İmirzalıoğlu mu? Kıvaç Tatlıtuğ mu? hangisi yakışıklı
» Kenan İmirzalıoğlu nasıl Ezel oldu? İşte yanıtı!