Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezel Fan Club - Ezel Fan Forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Subaru Impreza (işte benim arabammm) 3f9f2cab2e6a
Dil Seçeneği
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Web Sitemize Nereden Ulaştınız?
 Arama motorlarından
 Arkadaşımdan
 Diğer sitelerden
 Facebook'tan
Sonuçları Gör
En son konular
» Ezel 3. Bölüm İndir
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimePtsi Haz. 25 2012, 15:47 tarafından pitbull38

» son oyun
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 21:08 tarafından adanali

» Ezel - Dijital Çizim
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:59 tarafından Cem

» Kerpeten Ali - Dijital Çizim
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeÇarş. Haz. 22 2011, 13:56 tarafından Cem

» gercek ezelciler (intikam)
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeSalı Nis. 19 2011, 13:07 tarafından intikam

» ViKiNGLER DiYARI Online MMO Bedava Viking Oyunu
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeCuma Ocak 28 2011, 17:10 tarafından zeFF

» Dentinho Fenerbahçe'de!
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:05 tarafından tugay-fener

» Moderatör Olmak istiyorum...
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 01:02 tarafından tugay-fener

» Cansu Dere ile Röportaj
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:54 tarafından tugay-fener

» Kenan İmirzalıoğlu'na Benzemek Avantaj mı?
Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeC.tesi Ocak 22 2011, 00:52 tarafından tugay-fener

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En bakılan konular
EZEL kamera arkası görüntüleri
Ezel 1. Bölüm İndir
Moderatör Olmak istiyorum...
Fenerbahçe marşları---sözleri
Yeni nesil Türkçe'yi böyle konuşuyor
Sedef Avcı fotoğrafları
Akrostiş şiirler
Kenan İmirzalıoğlu'nun beğendiği kadın tipi
Ezel Dizisi Yönetmeni
Kenan Imirzalıoglu ile bir röportaj daha
IP Adresiniz
ip-numaram.com IP adresi
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 120 kişi C.tesi Tem. 29 2017, 17:28 tarihinde online oldu.
İletişim

Subaru Impreza (işte benim arabammm)

3 posters
YazarMesaj
Eagle
Administrator
Administrator
Eagle

Saygınlık : 18
İş/Hobiler : Web ve Logo Tasarımı

Subaru Impreza (işte benim arabammm) Empty
MesajKonu: Subaru Impreza (işte benim arabammm)   Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeÇarş. Ara. 30 2009, 00:27

Subaru Impreza (işte benim arabammm) Newspic.july222006

IRC yönetimi Subaru’nun gelecek sezon, efsanevi Grup N Impreza ile IRC mücadelesinde yer alacağını duyurdu. 2009 sezonunda Abarth, Honda, Peugeot, Proton, Ralliart, Skoda ve Volkswagen olmak üzereyedi marka IRC mücadelesinde yer almıştı.

IRC Şampiyona Yöneticisi Marcello Lotti; “ Subaru’yu büyüyen IRC ailesi içinde görmekten çok mutluyuz. Subaru, yıllardır motorsporları dünyasında bulunan ve sembol haline gelmiş önemlibir isim. Markanın çalışma stratejisi IRC’nin felsefesiyle mükemmel bir uyum gösteriyor böylece Subaru takımlarının hem sportif başarı hem de tanıtım yönünden olumlu sonuçlar alacağına inanıyoruz.” dedi.

Subaru adına konuşan Motorsporları Departmanı Başkanı Shiego Sugaya ise “IRC’ye dahil olduğumuz için çok mutluyuz. Bu seriyi ilk başladığından beri takip etmekteydik ve IRC serisindeki direk fabrika takımları yerine üretici destekli bireysel ya da kurumsal takımlardan oluşan yapının bizim için de çok uygun olduğunu düşünüyoruz. Bu birlikteliğin dünyada yarışan yaklaşık 1,000 kadar subaru müşterisi için IRC ayağı olarak belirlenmiş ünlü yarışlarda yer alma ve büyük tanıtım sağlam fırsatı yaratacağını düşünüyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı

Subaru Impreza (işte benim arabammm) Subaru_Impreza_WRX_STi_479cd60018337

En son Eagle tarafından Çarş. Ara. 30 2009, 11:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
~TriP~CoLiC~
Moderator
Moderator
~TriP~CoLiC~

Saygınlık : 14
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Subaru Impreza (işte benim arabammm)   Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeÇarş. Ara. 30 2009, 00:56

Sağol....
ezel_bahar
Seviye 1
Seviye 1
ezel_bahar

Saygınlık : 0

MesajKonu: Geri: Subaru Impreza (işte benim arabammm)   Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeÇarş. Ara. 30 2009, 17:39

sagol
Eagle
Administrator
Administrator
Eagle

Saygınlık : 18
İş/Hobiler : Web ve Logo Tasarımı

MesajKonu: Geri: Subaru Impreza (işte benim arabammm)   Subaru Impreza (işte benim arabammm) Icon_minitimeÇarş. Ara. 30 2009, 18:54

sizlerde sağolun Smile

Subaru Impreza (işte benim arabammm)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sen Benim Vazgeçilmezim Değildin
» Fıkralar işte..........
» İşte iPhone 4G'nin ilk fotoğrafları
» İşte Avatar'ı tahtından eden film
» Ezel'in okuduğu şiir yüreklere kazındı! İşte o mısralar!